KLIENCI I REFERENCJE

 • Jakość usług na najwyższym poziomie. Bardzo rzetelne podejście, dużo kreatywnych i twórczych inicjatyw, terminowość i słowność w jednym miejscu. Z całym przekonaniem możemy polecić usługi firmy Mikołaja.

  Przemysław Nowakowicz
  Przemysław Nowakowicz Husqvarna Motocykle
 • Od 2010 roku, kiedy zacząłem współpracować z Mikołajem Podlaskiem, polecam go każdemu, kto szuka grafika, projektanta UI czy wykonawcy stron internetowych. Nie słyszałem jeszcze na jego temat złego słowa. Mikołaj jest solidny, terminowy i kreatywny - niezwykle rzadkie połączenie cech.

  Tomasz Michniewicz
  Tomasz Michniewicz http://www.tomekmichniewicz.pl/
 • Współpraca z Panem Mikołajem to czysta przyjemność. Najważniejsze, że praca z Panem Mikołajem jest szybka i bardzo konkretna. Bez zbędnych tłumaczeń, szybko łapie przekazywany przez nas koncept i stworzone przez niego projekty są zawsze na najwyższym poziomie, nawet gdy czas nas bardzo goni. Dla nas Pan Mikołaj jest niezawodny.

  Kaja Matyjuk
  Kaja Matyjuk On Board
 • Mikołaj Podlasek to znakomity grafik. Jego świeże, niesztampowe i - przede wszystkim - sensowne podejście do zlecanych mu zadań sprawiło, ze współpracujemy z nim od kilku lat, mając pewność, że to, co zrobi, będzie ciekawe, oryginalne i wykonane na czas. Potrafi słuchać, a jeśli klient nie ma sprecyzowanego pomysłu - sam proponuje świetne rozwiązania. Polecam.

  Norbert Kilen
  Norbert Kilen Think Kong
 • Z firmą współpracujemy stale już od 2012 roku. Przez cały ten czas współpraca układa się nadzwyczaj pomyślnie. Realizowaliśmy wspólnie różne typy projektów - przy wszystkich zadaniach Mikołaj wykazuje się kreatywnością oraz, co równie istotne, terminowością. Dla dynamicznej firmy bardzo ważna będzie także elastyczność i pełen profesjonalizm, które sprawiają, że współpraca to sama przyjemność.

  Joanna Penza
  Joanna Penza APEXnet
 • Bez wahania polecam pracę z Panem Mikołajem. Szybko skutecznie i przede wszystkim działanie i myślenie "out of the box" sprawia, że na pewno będę korzystał z usług Pana Mikołaja przy dalszych projektach.

  Lukas Szolc Nartowski
  Lukas Szolc Nartowski Bali 2 Dive
 • Z Mikołajem współpracuję od 2011 roku. Dla Akademii Rocka projektował stronę internetową, okładki płyt muzycznych, szablony prezentacji i plakaty. Efekt zawsze był znakomity. Wszystko zgodnie z umówionymi wcześniej terminami i w pełni profesjonalnie.

   Maciej Michniewicz
  Maciej Michniewicz Akademia Rocka